fbpx
рецепти
Це вони, ті самі! Як же я зраділа, коли мамина подруга поділилися зі мною цим рецептом трубочок, саме таких, які ми з сестрами обожнювали у дитинстві! Виходять невеличкі, з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті… Більше нічого не кажу. 

Трубочки з кремом. Смачнющі трубочки з кремом. Невеличкі,  з пісочно-дріжджового тіста, ніжні, хрусткі, тануть в роті. З цієї порції вийшло біля 50 трубочок. Головне при цьому – катати тонко тісто і добре пропекти.

Готуємо:

Борошно (460 г), масло 82% (200 г), розпушувач (0.5 ч.ложки) – перетерти в крихту.

Окремо змішати свіжі дріжджі (15 г) з 1 ст.ложкою цукру, натуральний йогурт (100 мл, можна кефір, нежирну сметану), 2 жовтки.

Ввести до крихти, замісити тісто.

Зразу виробляти, не треба залишати для підходу.

Читайте також: ВІД НИХ В ЗАХВАТІ ВСІ, КОГО ПРИГОЩАЛА! СКІЛЬКИ Б РЕЦЕПТІВ ВИПІЧКИ НЕ БУЛО, АЛЕ ЦІ СОЧНИКИ – ХІТ МОЄЇ “ЗОЛОТОЇ” СКАРБНИЧКИ. ВИХОДЯТЬ НАБАГАТО КРАЩІ І СМАЧНІШІ, НІЖ МАГАЗИННІ, ДУЖЕ НІЖНІ І ПУХКЕНЬКІ НАВІТЬ. ПЕРЕД НИМИ НЕМОЖЛИВО ВСТОЯТИ – САМІ ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ!

Розкачувати тісто товщиною до 0.3-0.5 см, порізати смужками шириною 1.5-1.8 см.

Накрутити на залізні трубки на 4 витки, не більше.

Пекти при 180 град., я пекла порціями, бо не маю так багато форм-трубок, кожна порція пеклася 16-17 хвилин, але слідкуйте самі, духовки різні, має бути гарно пропечена, пшенично-золотиста трубочка.

Спечені трубки зняти з форм, охолодити. Начинити кремом (начиняла мішком і круглою насадкою без зубців), притрусити пудрою.

Крем

Зварити пудинг (брала ванільний польського виробництва) в 300 г молока, додавши 50 г цукру.

Охолодити, додати 100 г білого згущеного молока, перемішати.

Ввести в сепараторну (домашню) сметану (350 мл) і ВСЕ РАЗОМ збити, вийде чудовий, густий, повітряний крем. Коли немає сепараторної сметани – можна використати вершки, більше 30% жирності. У випадку вершків – збити їх окремо, додати пудингову масу і дуже акуратно вимішати ручним вінчиком.

Побачите – розлетяться!