fbpx
Breaking News
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Бог посилає вам труднощі не для того, щоб ви опускали руки. А для того, щоб ви стали тими, ким повинні стати
Молитва, яка завжди на моїх вустах, коли хворіють діточки. Вірте у силу молитви, і все у вас буде добре!
Все у нас йде до того, що буде весілля. І я розумію, що ми не зможемо відсвяткувати все нормально, тому що сватання я не хочу робити і на весіллі, щоб вона мені хустку на голову зав’язувала, і благословення давала я теж не хочу. Мене навіть зараз трясе від злості і ненависті до неї, лукава така вона
Суспільство
У вас вперта дитина? Ось чому вам пощастило

Якщо ваша дитина любить демонструвати свій характер і на усе має власну думку, не поспішайте її карати. Вчені стверджують, що такі діти частіше досягають успіху в дорослому житті.

Американка Донна Горман, автор книжки “Довідник з виживання для дружини дипломата”, поділилась одним випадком із життя, а точніше — ситуацією, яка сталась багато років тому в дитячому садочку з її дочкою Ейнслі. Вчителька покарала дівчинку, посадивши її окремо від усіх дітей, і сказала, що повернутись до них вона зможе після того, як буде готова розказати про те, що зробила. Однак Ейнслі просиділа так, і коли дітки їли, і коли вчились. Лише після обіду вона вирішила заговорити. Вчителька була здивована таким рішенням, однак не мама дівчинки.

Колись бабуся Ейнслі, в минулому директор школи, сказала Донні, що мати дітей із сильним характером — дуже добре, адже вони не піддаються впливу однокласників і рідше потрапляють у неприємності в школі. Та від цього Донні не полегшало, вона розуміла, що її дитина має власну думку стосовного усього — як одягатись, коли йти спати.

Однак одне із досліджень підтвердило слова бабусі. Вчені слідкували за дітьми від навчання в школі і до зрілого віку, та виявили, що ті, які часто порушували правила або в інший спосіб не підкорювались батькам, досягали більшого в житті, ставали успішнішими та багатими.

Тож все, що залишається Донні Горман та іншим батькам непокірних дітей, — це радіти за своє чадо, адже у нього є всі шанси досягнути того, про що більшість може лише мріяти.

Однак варто зазначити, що дослідження не пояснює існування тісної залежності між порушенням правил та високим доходом в дорослому віці.

Окрім цього, в дослідженні мова іде про те, що такі діти можуть конкурувати з іншими в класі, а в дорослому віці — вимагати більшого на роботі, боротись за підвищення заробітної плати, та навіть інколи вдаватись до певних неетичних дій заради досягнення своєї мети.

Як зрозуміти, що у вашої дитини справді сильний характер?

У таких дітей добре розвинута інтуїція, завдяки якій вони боротимуться за свою думку навіть тоді, коли це нелогічно. Вони добиваються того, чого хочуть, за будь-яку ціну.

Чи добре мати дитину із сильним характером?

Психоаналітики стверджують, що діти із силою волі більш схильні робити те, що правильно, аніж те, що роблять їхні друзі. Якщо батьки можуть мотивувати дітей і повернути їхній запал на навчання чи досягнення певної мети, такі діти можуть стати справжніми лідерами, які все робитимуть правильно, навіть якщо ніхто їм в цьому не допомагатиме.

Це все звучить дуже добре, тому що хто б не хотів мати дитину, яка зможе підкорити не одну вершину?! Але як пройти весь цей довгий шлях боротьби?

Насправді все не так складно, як здається. Батькам просто потрібно:

  • розмовляти з дітьми;
  • прислухатись до них;
  • давати їм можливість пояснювати свою точку зору.

Інколи в дію вступає логіка, типу: “Я старший, я краще знаю, як все має бути, і метрове дитя не буде вказувати мені, що робити”.

Але коли наступного разу ваш маленький генератор ідей прийде до вас із свіжою думкою, глибоко вдихніть та вислухайте його, і в майбутньому ви пожинатимете плоди цієї витримки.

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були успішними. Тому не заважайте їм досягати цього, адже прояв впертості показує, що дитина на правильному шляху.

Читайте також: В УКРАЇНІ НА МІСЦЕ ЛЮДЕЙ, ВИСУНУТИХ МАЙДАНОМ, ПРИЙДУТЬ ЦИНІЧНІ ХИЖАКИ, – ПОРТНИКОВ

Джерело.

Related Post

facebook