fbpx
Breaking News
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Шоу-бізнес
Анна Седокова виходить заміж

Анна Седокова повідомила своїм фанатам приємну новину.

Співачка опублікувала у своєму мікроблозі нове фото. На знімку співачка позує біля невеликого домашнього дерева в облягаючому вбранні. Чорне міді-сукні підкреслило округлі форми Седокової, яка скоро справить на світ своєї третьої дитини.

У підписі до знімка артистка повідомила своїм фанатам дві приємні новини: по-перше, співачка повертається на телебачення, а, по-друге, вона скоро вийде заміж.

Так що скоро ми дізнаємося, хто ж став черговим обранцем зірки.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що батько майбутньої дитини артистки відмовився з нею одружитися.

Читайте також: ВІРА БРЕЖНЄВА ОДЯГЛА ВЕСІЛЬНУ СУКНЮ

Джерело.

Related Post