fbpx
рецепти
Відколи спробувала рецепт здобного «нічного» тіста з іншого й не готую. Приготувати його дуже просто, без зайвої метушні, а випікати з нього можна не тільки булочки, а й і будь-яку іншу випічку. Якщо хочете його приготувати, тоді збережіть рецепт у кулінарній скарбничці. Він завжди вам може стати в нагоді

Відколи спробувала рецепт здобного «нічного» тіста з іншого й не готую. Приготувати його дуже просто, без зайвої метушні, а випікати з нього можна не тільки булочки, а й піцу, і будь-яку іншу випічку. Якщо хочете його приготувати, тоді збережіть рецепт у кулінарній скарбничці. Він завжди вам може стати в нагоді. За матеріалами

Здобне «нічне» тісто

Напевно, вас здивувало, що в назві присутнє слово «нічне». Але нехай воно вас не бентежить, просто це тісто можна приготувати з вечора, залишити на ніч, щоб воно підійшло, а вранці зайнятися випічкою.

Інгредієнти:

молоко – 250 мл

дріжджі – 25 г

яйце – 2 шт.

борошно – 3,5 скл.

вершкове масло – 80 г

цукор – 0,5 скл.

сіль – 0,5 ч. л.

Приготування здобного тіста «нічне»

У невелику ємність налити тепле молоко. Туди додати дріжджі і ретельно перемішати.

Яйця збuти міксером, а потім додати їх до молока і дріжджів. Найкраще замішувати тісто міксером, тому що воно виходить липким і замісити його руками досить складно. Молочно-яєчну суміш перемішувати за допомогою міксера на низькій швидкості.

Читайте також:-ВІДСТАНЬ ВІД МОЄЇ ДОЧКИ, ЖИТТЯ ЇЙ НЕ ДАЄШ! В ГУРТОЖИТОК ВИЖИВАЄШ? ВОНА МОЛОДА, НЕХАЙ ГУЛЯЄ! ТОБІ НЕ ЗРОЗУМІТИ, У ТЕБЕ СВОЇХ ДІТЕЙ НЕМАЄ, ОСЬ І ГНОБИШ ПЛЕМІННИЦЮ ЧОЛОВІКА! – НУ ВІДЧЕПИСЯ, ТАК ВІДЧЕПИСЯ. ПІСЛЯ ДРУГОГО СЕМЕСТРУ ХРИСТИНУ З ІНСТИТУТУ ВІДРАХУВАЛИ І ВОНА ПОВЕРНУЛАСЯ ДО МАТЕРІ. А ТРОХИ БІЛЬШЕ, НІЖ ЧЕРЕЗ ПІВРОКУ ЛЮСЬКА З’ЯВИЛАСЯ НА НАШОМУ ПОРОЗІ З ХРИСТИНОЮ І КPUЧУЩИМ ЗГОРТКОМ

Додати цукор, а потім поступово висипати борошно, постійно помішуючи тісто. Перемішувати його потрібно приблизно 4 хвилини, до отримання однорідної маси.

Потім поступово додати масло, перемішуючи тісто на помірній швидкості ще хвилин 5 – 6. Масло має повністю розчинитися. Тісто вийде густим і однорідним.

Залишити тісто в ємності, накрити харчовою плівкою і відправити в холодильник, щоб підійшло. Можна залишити на всю ніч, тоді вранці виходить ідеальне тесто. Зранку дістати з холодильника, викласти на поверхню, посипану борошном, і ретельно вимішати. Воно готове для ваших кулінарних шедеврів.

Тісто виходить дуже ніжним і пишним. З нього можна приготувати все, що бажаєте: піцу, булочки, рулети та іншу здобу. За бажанням можна додати різну начинку. Потім змастити виріб жовтком, відправити в духовку на певний час, а після насолоджуватися смачною домашньою випічкою.

Приємного приготування!