fbpx
рецепти
Я до солодкого майже байдужа, але ця “Карпатка” спокусила навіть мене. Її приголомшливий смак, заварне тісто, ніжність крему – як тут встояти! До того ж готується легко!

Це одна смакота, більш нічого, такий собі величезний еклер!

Форма 20*30 см.

Для тіста:

125 гр. масла (маргарину)

250 мл. води

200 гр. борошна

Щіпка солі, якщо масло

5 яєць

У каструлю наливаємо воду, сіль, масло і кладемо на вогонь, має закипіти, коли буде добре кипіння, висипаємо борошно, і дерев’яною ложкою збираємо в одну грудку, ще декілька секунд на газі, виключаємо.

Далі важливо! Тісто має бути теплим, кладемо по одному яйця розтираємо дерев’яною ложкою, я перших два яйця ложкою, далі заводжу під міксер.

Тісто ділимо на дві рівних частини, форму нічим змащувати, стелити не потрібно

Ложкою накладаємо частину тіста у форму, кладемо у розігріту духовку, температура висока, градусів 200, дивіться по своїй духовці. Духовку не відкриваємо, печемо перших хвилин 30, мають вирости гарні гори, трохи підзолотитися, тоді температуру збавляємо і печемо ще хвилин 20.

Читайте також: Я РАНІШЕ БУРЯК ВАРИЛА ЛИШЕ НА САЛАТИ, НУ І В БОРЩІ ЗВИЧАЙНО. АЛЕ ЯКОСЬ КІЛЬКА РОКІВ ТОМУ СПРОБУВАЛА У СУСІДКИ ЦЕЙ ШЕДЕВР І ТЕПЕР ПЕЧУ В СЕЗОН ЧЕРЕЗ ДЕНЬ, БО ПРОСЯТЬ І ПРОСЯТЬ!

Крем

300 мл. молока

2 яйця

Ванілін

1 ст. л. борошна

2 ст. л. крохмалю (кукурудзяний)

200 гр. цукру

200 гр. масла

Половина лимона, сок

У каструлю кладемо усі інгредієнти окрім масла і лимона. Варимо, постійно помішуємо віничком до загустіня.

М’яке масло збити, додавати по ложці заварну масу кімнатної температури і сок лимона, збивати міксером, крем виходить дуже смачний.

Збираємо пляцок: корж + крем + корж.

Такий спосіб випікання заварного тіста, стосується і тістечок.

Смачного!