fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Політика
Гройсман проведе закриту зустріч із “радикалами”

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у вівторок, 4 вересня, зустрінеться з фракцією Радикальної партії.

Про це в кулуарах повідомив лідер “радикалів” Олег Ляшко.

“Цілу низку зауважень до бюджету ми сьогодні озвучимо прем’єр-міністру”, – сказав Ляшко.

Читайте також: ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ ПОПЛИВЛО ВУЛИЦЯМИ

Він зазначив, що це робоча зустріч. Вона буде закритою від преси.

“Після завершення зустрічі поінформуємо громадськість про результати. Кожному скажу, чи прем’єр глухий, сліпий чи німий. Або ж почув, зробив висновки і щось пообіцяв”, – додав головний “радикал”.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що до 1 грудня Верховна Рада має прийняти закон про держбюджет на 2017 рік.

Джерело.

Related Post