fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Суспільство
Названо найдорожче місто України

Одеса очолила рейтинг найдорожчих міст України за вартістю життя.

Топ список опублікував портал Numbeo.

Так, місто зайняло 454-е місце в світі, Київ – 458-е, Харків на 465-й позиції. Слідом йдуть Дніпро (472), Суми (473) та Львів (475).

Загалом у світі найдорожчим містом визнаний адміністративний центр Бермудських островів Гамільтон. Далі йдуть три швейцарські міста – Женева, Базель та Цюріх.

Під час створення рейтингу враховувалися вартість нерухомості, тарифи на комунальні послуги, ціни на продукти харчування та одяг.

Читайте також: ЗНОВУ ПОДОРОЖЧАННЯ: У СКІЛЬКИ В 2017-МУ УКРАЇНЦЯМ ОБІЙДЕТЬСЯ ПОДИВИТИСЯ ТБ І ПОМИТИСЯ

Джерело.

Related Post