fbpx
Breaking News
Дівчатка, поєднання цих інгредієнтів просто неймовірне. Приготувала цю НOВИНКУ на вихідні і мене просто закидали комплементами. Хoчете зрoбити фуpор – запиcуйте рeцепт!
Відколи у мене появилась мультиварка, я готую свій улюблений бісквітний пляцок, на згущеному молоці, по декілька разів на місяць. Його смак настільки ніжний, а головне соковитий, що на довго він в холодильнику не затримується. Спрoбуйте! Дужe лeгко і зpучно!
-Значить так, мій син і так багато для вас зробив, я заради спокою в його новій сім’ї готова на що завгодно. Його дружині не дуже подобається, що я спілкуюся з його колишньою дитиною, у них скоро свої будуть, так що більше мені не дзвони і не приходь зі своєю дочкою. – Колишньою – це що, річ? Це дитина, яка любить її і тягнеться до неї. Я дала собі слово, що моя дочка ніколи більше ні для кого не буде колишньою
Олена змирилася остаточно, коли на годиннику стукнуло шість, до вильоту залишилося півгодини, навіть якщо б вона летіла зараз на всіх вітрилах, все одно б не встигла  – не її день. Доведеться міняти квиток. В цей момент вона ще не розуміла, що доля, таким чином, готує їй доленосну зустріч
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук: “Через 5 років дітей в інтернатах стане вдвічі менше”. 
Політика
Супрун розповіла, чому медицина буде частково платною

Держава буде платити тільки за первинну, екстрену та паліативну медичну допомогу. Іншу медицину МОЗ компенсуватиме частково.

Про це йдеться в законопроекті про фінансові гарантії надання медпослуг і ліків. Проект закону другого червня підтримав і рекомендував розглянути парламенту Національна рада реформ.

“Повній оплаті з боку держави підлягають медпослуги і ліки на рівні первинної та екстреної – близько 80% всіх звернень пацієнтів, – а також паліативної медичної допомоги. Обсяг фінансування інших видів медпослуг визначатиме Кабмін”, – зазначають у МОЗ.

Інша медицина стане частково платною. За прогнозами відомства, частина офіційної співоплати пацієнтами в 2021 році досягне 13,3% від загального обсягу фінансування охорони здоров’я.

Вводиться частково платна медицина буде з 2018. Однак будуть пільги для соціально незахищених категорій населення.

Читайте також: ГРОЙСМАН РОЗКАЗАВ, ЯК ЗРОСТУТЬ ПЕНСІЇ В УКРАЇНІ

“Ми говоримо, що у нас в країні медицина безкоштовна, а вона такою не є, ми всі платимо за все. Ми зараз пропонуємо систему, де у кожного з нас є гарантовано первинна ланка, екстрена медична допомогаі паліативна допомога безкоштовно.

Можливо, будуть такі послуги, що треба доплатити, тому що держава не має достатньо коштів. Якщо можете заплатити, то заплатите. Ми повинні перестати брехати і почати говорити правду.

Ми повинні створити систему, де люди не повинні продавати машини і квартири і фінансово бути зруйновані, тому що вони захворіли”, – прокоментувала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Проекти закону Рада може прийняти в першому читанні 8 червня, а 22 – прийняти в цілому, зазначив член комітету парламенту з питань охорони здоров’я Сергій Березенко.

Джерело.

Related Post