fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Як дати дитині таблетку?(відео)

Педіатр Інна Борисюк пояснила: «Хоч таблетки без оболонки і не бояться контакту зі слиною і ротовою порожниною, все ж в їжу підмішувати не бажано.

Справа в тому, що в компотах і соках містяться речовини, які нейтралізують дію ліків. Виходить, що в такій формі дитина хоч і випиває препарат легше, але користі він їй не приносить. Більше того, деякі напої у поєднанні з таблетками можуть навпаки нашкодити малюкові.

Адже часто вони дратують слизову шлунку, що може привести до хвороб».

Фармацевт Наталя Тарнавська також додала, що антибіотики можна запивати тільки водою.

Не дарма капсули випускаються в желатиновій захисній оболонці. Зроблено це для того, щоб їх вміст розчинявся у низьких відділах шлунково-кишкового тракту, щоб на них не діяло кисле середовище шлунку. Також це стосується ротової порожнини, де середовище лужне, тому капсулу слід ковтати дуже швидко.

Читайте також:Що відбувається в тілі при обливанні холодною водою

Джерело.

Related Post