fbpx
Політика
Радник Порошенка розкрив новий план Росії щодо України

Після провалу спроби силового встановлення “Новоросії” Кремль підготував ще один, не менш радикальний, план.

Таку думку висловив радник Президента України Володимир Горбулін у своїй статті для ZN.ua.

За його словами, Росія тепер намагається досягнути іншої цілі – “самоліквідувати” Україну як державу. І першим етапом цієї стратегії є тотальна хаотизація українського життя, а також – вплив на погіршення економічного становища в країні та агітацію за перевибори.

“Нам пропонують “забути про Крим”, “провести вибори під наглядом російських військ”, то “примиритися і не розбурхувати громадськість” – цих планів буде ставати все більше. І мета цих планів – переконати західних партнерів у тому, що рішення існують – просто “незговірлива” Україна не хоче їх шукати”, – вважає Горбулін.

Він зазначив, що зміна тактики Кремля помітна з того, як Росія активізувала своїх міжнародних радників, які пропонують Україні різноманітні “мирні плани”. Але офіційний Київ не має права погодитись на жоден з цих планів, адже країну буде втрачено.

“Реальним результатом реалізації будь-якого з цих “планів” стане втрата нами не частини України, не “окремих районів”, а всієї країни. Бо будь-яка спроба “домовиться” з агресором (навіть опосередковано) призведе до масштабної політичної кризи”, – наголосив радник Порошенка.

Читайте також: ЯК НАВЧИТИСЯ ЕКОНОМИТИ НА СВОЇХ СЛАБКОСТЯХ

Джерело.

facebook