olesya
Я живу з батьками Вадима. Валентина Петрівна хороша жінка, а може то просто я до неї звикла. І ось в минулі вихідні приїхала до нас в гості її
Хоча я й була проти цієї невістки, але втручатися не стала. Після весілля молоді стали жити у мене, оскільки на орендоване житло потрібні гроші, яких у них немає.
Ми з Василем обоє з села. Після весілля вирвалися до міста, до хорошого життя. Що моя сім’я, що його, завжди жили дуже бідно. Ми робили все, лиш би
Так склалося життя, що з Орестом ми розлучаємось. Нашому сину 14 років. Він розумний хлопчик, і я була впевнена, що Ромчик залишиться зі мною, іншого варіанту в мене
Мені завжди було дуже соромно за батька. Особливо, коли він з’являвся на виступі перед новим роком чи Різдвом. Насправді, батько був дуже талановитий, але в той час на
Ближче вечора в наші двері подзвонили. Мама з батьком наказали нам з братиком сидіти в кімнаті, а самі вийшли на сходову клітку. Через привідкриті двері я помітив неохайну
Робота у мене нелегка, тому вже ближче п’ятниці я приходила додому дуже виснажена. Тільки переступила поріг, як чую, свекруха Мирону телефонує (в чоловіка на маму музика специфічна увімкнена).
Мене трохи дивувала поведінка свекрухи, але я не хотіла нав’язуватися. – А покажи мені мого онука. Я так за ним сумую, – говорила по скайпу Оксана Василівна, при
Василь після розлучення подарував свою квартиру мені. Я вважаю це гарний вчинок, зі мною ж його двоє дітей. Сам він став орендувати кімнатку в гуртожитку. Десь через років
Після того, як Артем (друг чоловіка) запросив нас на весілля, мені в приват прийшло повідомлення в інстаграмі. Чесно, такого нахабства від нареченої я не очікувала. Мало того, що