– А ти що думала, – дивується свекруха, – від мужика в будинку бруд. І це нормально. Ну треба ж, набридло їй бач за чоловіком прибирати! Я так все життя жила. Ні чоловіка, ні син за собою не прибирали. На то ти і жінка: встигай, ворушись, наводь затишок!
Чи можуть побутові звички чоловіка стати пусковим механізмом через якого розвалиться сім’я? Найбільша претензія жінок до чоловіків, як з’ясувалося, це невміння або небажання прибирати за собою. Здавалося б,
– Та тому що по-іншому неможливо вже було! – обурюється Валентина, невістка Галини Іванівни. – Я багато разів пропонувала – давайте приберемо, давайте викинемо мотлох. Він заважає! Старі табуретки, протерті до дірок рушники, щербатий посуд – це фу! Негарно! Ми їй нові кружки подарували недавно, нехай дістає і користується… А ліки прострочені і приправи – так це і взагалі!
– Два тижні з чоловіком жили на дачі, – розповідає пенсіонерка Галина Іванівна. – У квартирі син з невісткою залишалися. Вони в своїй двокімнатній квартирі ремонт нарешті почали,
– Я вже просто на все готова, щоб моя дочка нарешті розійшлася з цим своїм чоловіком! – ділиться пенсіонерка Анна Тарасівна. – Точніше, навіть не розійшлася, щоб розходитися, спочатку одружувтися треба. А він цього зробити за п’ять з половиною років так і не спромігся! Зате вже спільна дитини є у них. На це розуму вистачило!
– …Я вже просто на все готова, щоб моя дочка нарешті розійшлася з цим своїм чоловіком! – ділиться пенсіонерка Анна Тарасівна. – Точніше, навіть не розійшлася, щоб розходитися,
– Вона мені шкарпетки навіть купити не може! Я хочу розлучитися! – закричав Павло
Павлу було сорок сім років. Він втомився від дружини, яка стала випивати; від старших дітей, від їх неповаги і зухвалої поведінки. А ще від роботи та й від
– Ще гірше стало, – визнає Маша, – отримувала я трохи менше Максима, але він буквально вимагав звіту за кожну витрачену копійку. Я заробляла добре, а зайвий раз волосся постригти і манікюр зробити дозволити собі не могла, не кажучи вже про обновки і косметику. Свекруха радить терпіти і не приймати близько до серця: що поробиш, такий характер, а мені змиритися не може!
У сімейному житті не обійтися без суперечок і розбіжностей з найрізноманітніших питань. І це нормально, на мій погляд, якщо ці суперечки не переходять на особистості. І зауваження подружжя
Торт-медівник «Бджілка» – ніжний десерт з чудовим ароматом меду і незабутнім смаком дитинства! Заварюй смачний чай, клич друзів і насолоджуйся найсмачнішим медівником!
Торт-медівник «Бджілка» – ніжний десерт з чудовим ароматом меду і незабутнім смаком дитинства! 8 його тонких, ніжних медових коржів, просочених повітряним заварним кремом, не залишать байдужими любителів солодкого.
– Мені так шкода Іринку! Уявляєш, до весілля все було готово вже, все замовлено. І тут такий облом! Одні Іринку захищають, але є і такі, уявляєш, які встали на сторону нареченого. Правий він, кажуть, від такої сімейки краще триматися подалі!
– …Мені так шкода Іринку! Уявляєш, до весілля все було готово вже, все замовлено. І тут такий облом! На ній лиця не було, що там говорити… – Ага,
– О пів на п’яту ранку дитина заплакала, він прихворів зараз, – розповідає тридцятирічна Ксенія. – Я підскочила, дивлюся – чоловіка немає! Взагалі у квартирі немає, уявляєш? Ні куртки, ні черевиків, ні ключів від машини. Лягали ввечері разом! Дзвоню, питаю – ти де взагалі? Все нормально, каже, спи, я – у мами! Це мати йому о другій годині ночі зателефонувала, він встав, зібрався і поїхав до неї!
– …О пів на п’яту ранку дитина заплакала, він прихворів зараз, – розповідає тридцятирічна Ксенія. – Я підскочила, дивлюся – чоловіка немає! Взагалі у квартирі немає, уявляєш? Ні
– Як син живе, не питай, – гірко відповідає на питання подруги, Людмила Ігорівна, – зійшлися – мене не питав та й розійдуться – не запитає. Але ж я вже і душею прикипіла до онуків. Звичайно я спочатку заперечувала та й як не заперечувати? Єдиний син ніколи не бувши одруженим, раптом бере на себе таку відповідальність. Діти маленькі, поки ще виростуть. Та й спільну дитину, як не кажи, а треба!
Дуже багато сімей зараз складаються тільки з мами і їх дітей. Коли сім’ї розпадаються, а діти залишаються з мамами (в основному). І буває, що жінці дуже важко влаштувати
– Шикарно жити в кредит, а вечеряти їздити до мами? Не відмовлять ж батьки. Ось і виходить, що вона таки на батьківській шиї. Годують внучку і дочку заодно!
Знайома недавно з роботи звільнилася. Причина, за її словами, цілком зрозуміла і прозаїчна: мало платять. Ну та, якщо віддаєшся роботі без залишку, а твоя праця залишається недооціненою, то

You cannot copy content of this page